Co Vás čeká a jak to všechno probíhá?

Nabízím dvě možnosti terapie – terapie při osobním setkání, nebo terapie na dálku –  po telefonu či po Skype. Nejraději mám osobní návštěvu klienta, protože osobní setkání je nenahraditelné.

Nejprve si stanovíme, co Vás trápí a jaké výsledky od terapie očekáváte.

Chcete se zbavit strachu, vzteku, pocitu bezmoci nebo fyzických bolestí? Něco Vás brzdí a Vy sami třeba ani nevíte, co to je. Nevíte, proč prostě jednoduše neuděláte ty věci, které udělat chcete a potřebujete.

Společně vyhledáme příčinu Vašich potíží a odblokujeme ji některou z technik, které využívám. Někdy je třeba zpracovat konkrétní vzpomínky a události, vše probíhá rychle a bezbolestně.

A velmi jednoduchým způsobem je během terapie třeba pomocí poklepů na určitá místa na těle odstraníme a vyčistíme. Jedná se o stejný princip jako u akupunktury, ovšem nepoužíváme jehly, ale konečky prstů ťukáme na vybraná energetická místa na těle.

Po tomto jemném zásahu Vaše vzpomínky nezmizí, pouze se zbavíte omezujících negativních emocí.

Proto si budete pamatovat, co se stalo, ale už Vás to nebude trápit. Minulost nezměníme, ale nemá cenu se k ní neustále vracet. Co změnit můžeme, je náš postoj k minulosti a k tomu, co se stalo. To je častou náplní terapie.

Terapie EFT uvolní nepříjemné emoce

Vzpomínky a bolestné nezpracované emoce… Naše smutky a zranění. A pocit, že není možné odpustit. Terapie EFT je řešením.

Důležité je, že díky EFT dokážete také v případě potřeby opravdu odpustit i tam, kde to třeba léta nešlo.

A především – můžete a většinou i potřebujete odpustit sám/a sobě. A i když se zdá, že odpuštění není možné, na terapii zpracujeme vše, co bude potřeba k tomu, abyste opravdu odpustil/a. Neodpuštění totiž nejvíce ubližuje právě tomu, kdo neodpustil. Je to jako pít jed a myslet si, že ten, kdo mi ublížil, se otráví. Odpuštění přináší úlevu a osvobození.

Celá terapie probíhá při plném vědomí, klient je oblečen a pouze pod vedením terapeuta velmi jemně působí -poklepává na určitá místa na těle a specifikuje co se s ním děje a co prožívá. Vzhledem k účinnosti EFT je potřeba se připravit na krátkodobou emoční zátěž – můžete plakat, ale také se dají emoce uvolnit smíchem. EFT je opravdu velmi jemné.

V případě nutnosti je možno provádět terapie i anonymně.

EFT je dokonce tak úžasná technika, že – ač se to zdá neuvěřitelné – můžeme pracovat na Vašem problému tajně, tzn. že není potřeba hovořit konkrétně o tom, co Vás trápí.

U techniky EFT totiž lze řešit potíže aniž by terapeut tušil, co klient právě řeší. Toto se dá využít u sexuálních potíží, o kterých se klient stydí hovořit, v případě mediálně známé osobnosti a také např. u silně traumatických vzpomínek, kde se Vám dostane zvláštní péče a pocitu bezpečí.

Pokud Vás zaujala technika EFT a máte nějaký problém, který chcete řešit, objednejte se. Nejlépe a nejrychleji na telefonu +420 739 510 413 nebo emailem na:HelenaKratka@seznam.cz.

V akutních případech je možné pracovat po telefonu a sejít se třeba druhý den.

Na schůzku si vyhraďte cca 1-2 hod času. Osobní konzultace a terapie probíhají v mé kanceláři v Praze, v blízkosti Václavského náměstí. Během terapie často využívám i jiné techniky, které mám za 9 let praxe osvědčené a vyzkoušené – více o mé práci naleznete např. na stránkách www.HelenaKratka.cz.

Terapie EFT vede k tomu, že se cítíte fantasticky!