Když potřebujete pomoc

Potřebujete pomoc a nevíte, na koho se obrátit, koho si vybrat?

 

Šrámy na duši nejsou vidět, ale to neznamená, že nejsou. Často ani nejbližší lidé netuší, že vás něco trápí a potřebujete pomoc. Možná je nechcete obtěžovat, možná jste se pokoušeli požádat o pomoc, ale zlehčovali situaci nebo nepomohli. Možná ani pomoct neuměli a dokonce se vám po rozhovoru s nimi přitížilo.

 

Chce to odborníka. Někoho, kdo lidské psychice rozumí, něco umí a má zkušenosti. A protože se jej váš problém emočně nedotýká, má nadhled (a odstup) a vidí ho úplně jinak než vy. A to je nejlepší pozice k tomu najít řešení.

Nadhled je důležitý www.eft-terapie.cz

 

 

Co vám může přinést pomoc terapeuta na osobní konzultaci s využitím technik EFT a NLP (Neuro-lingvistické programování) ? Ze zkušenosti vím, že rychlé a jednoduché řešení vaší situace.

Protože:

„Všechno je ve vaší hlavě. Tam se to musí vyřešit nejdříve.“  Helena Krátká

Co dělám? Říkám tomu redesign mysli a života, což je vlastně změna myšlení, která vede k tomu, že se nám začne něco měnit v životě. Měníme cíleně, přímo tam, kde to je potřeba. Dnes už používám kombinaci EFT a NLP technik a v případě potřeby přidávám další, tak, abychom dosáhli co nejlepšího a nejrychlejšího výsledku.

 

Vyřešit problémy a změnit něco v životě není těžké

 

… když si to rozdělíte na malé kroky a nechcete všechno vyřešit a měnit hned teď.

 

Všechno má svůj čas. A navíc i pro vás bude pohodlnější dopřát si čas a na změny si zvykat.

Jen si představte, že by vaše dcera (pánové si představí manželku) přišla domů a měla by místo dlouhých vlasů sestřih na ježka, místo blondýny by z ní byla černovláska, až do teď by se nelíčila a teď by najednou začala používat hoooodně silné a výrazné líčení, do toho by začala kouřit a oblékat se úplně jinak než teď. Fíha, co byste jí na to řekli?

Těžko byste to pobírali. Když ale nejdřív začne s nenápadným líčením, za 2 měsíce přijde a bude mít mírně tmavší vlasy, třeba jen melíry, tak nebudete protestovat a budete si zvykat… No a za rok je Vaše dcera/manželka/život úplný jiný a ani to nebolelo. Naštěstí změny v životě nemusí trvat tři roky, když se to umí…  Krásné je, že si zvolíte vlastní tempo.

První krok je na vás. Přijďte!

 

Veškerá energie, kterou investujete sami do sebe povede k příjemným změnám ve vašem životě. Výsledky se projeví hned a zázraky se začnou dít následně, až se vyspíte…. mezi spánky… den za dnem.