Základy EFT aneb jak správně ťukat tak, aby to fungovalo

Tento seminář s Emotion Freedom Technique (EFT) změní Váš život. Začnete být sama sebou! A možná začnete podnikat.

Konečně budete sebevědomá a úspěšná!

Protože se naučíte úžasnou metodu na odstranění negativních emocí, psychických i zdravotních potíží. A zaměříme se na to, aby Vám EFT opravdu fungovalo.

Naučíte se vyhledat a ODSTRANIT negativní emoce a přesvědčení, díky kterým stagnujete- strachy, obavy, to, že si nevěříte, pochybnosti atd.. 

Přijďte na kurz!

 

Co Vám přinese technika EFT?

Úžasné výsledky. Zbavíte se problematických stavů a emocí. Vyladíte se a naučíte se, co rozhoduje o úspěchu či neúspěchu a jak to udělat, aby se Vám podařilo to, po čem toužíte.

– hubnutí

-větší pocit jistoty a důvěry v sebe

– odvaha k podnikání

– konec úzkostí, obav i strachů

zmizí strachy ze selhání, z budoucnosti atd.

 

Podrobněji k EFT

Jsou to velmi účinné a rychlé techniky, které se během jednoho dne zvládnete naučit tak, že je budete umět použít vždy a všude. Pouze ťukáte na tělo, na kurzu se naučíte kam přesně.

 

Metoda je opravdu jednoduchá, jen je třeba znát a dodržovat určitá pravidla, která nevyčtete z knih. Je to stejné jako s autoškolou – sledovat video o jízdě autem na youtube je fajn, ale sedět v něm  a opravdu řídit je trošku jiná „jízda“.

Po absolvování semináře budete schopná udělat věci, které až do teď prostě nešly. Jaké? Třeba se seznámit, protože se zbavíte nervozity a budete v pohodě mluvit s kýmkoliv, dáte výpověď v práci, kde jste nespokojena, protože si začnete vážit sama sebe, nebo naopak dokážete požádat o práci, na jakou jste si dřív netroufla…. Oťukat se dá i hubnutí a celý nový život.

 

Ptáte se: Potřebuju EFT ?

 

Odpověď zní ANO, pokud chcete zase mít pocit, že jste důležitá a hlubší sebevědomí. Naučíte se spoustu triků a oťukáme co bude potřeba a výsledkem bude hluboký a podložený pocit/vědomí, že jste úžasný člověk a máte hodnotu.

– s EFT se dají odstranit bolesti, případně jiné zdravotní potíže

– a miliony jiných věcí

 

Přijďte vymést pavučiny svých nepříjemných emocí a omezujících  přesvědčení… to nemůžu…to nezvládnu.. nejsem dost dobrá…nikdo mě nemá rád… život je těžký… Vím, že je máte a škodí Vám!!

pavučina-přesvědčeníEFT

A co se bude dít na kurzu EFT?

Naučíte se techniku EFT tak, že se po absolvování kurzu dokážete kdykoliv a sami zbavit nepříjemných emocí. Bude teorie i praxe.

Už na kurzu se zbavíte některých omezujících přesvědčení. Vezmete život do svých rukou. Uvidíte na vlastní oči výsledky přímo na místě a především zažijete ty změny a obrovskou úlevu a pokroky sami na sobě.

 

Kdybyste měla jistotu, že EFT opravdu funguje, přišla byste?

Tak přijďte, EFT funguje.

Datum konání:  30.3. 2019 od 10,00 -17,30 hod. 

Místo konání: Praha 1, Klimentská 1443/50

Cena: 2300,- Kč

Na místě bude k dostání voda, káva a čaj.

Vstupenky k dostání zde:

Dotazy ohledně semináře zasílejte na email Helenakratka@seznam.cz nebo zavolejte na telefon +420 739 510 413.

Lektor: Helena Krátká, certifikovaný kouč a terapeut EFT & NLP, lektor EFT cz AAMET

P.S: Pokud máte zájem o uspořádání semináře ve Vašem městě či oblíbeném centru, kontaktujte mne, ráda přijedu. 🙂