EFT terapie – rychlá úleva pro Vás i Vaše děti

Protože je tato metoda velmi jemná, jsou terapie vhodné pro děti, dospívající, dospělé i seniory.

family-eft-terapie

EFT terapie je vhodná pro celou rodinu

EFT terapie jsou bezbolestné

 

a probíhají v příjemném prostředí. Po celou dobu konzultace jste oblečeni. EFT terapie probíhá formou rozhovoru a zároveň velmi jemnou stimulací určitých míst na těle. V případě vynoření se velkých emocí zasahuji já a po předchozím svolení uvolňuji nepříjemné emoce formou doteku na tělo, případně v energetickém systému klienta.

 

 

hracky-terapieDěti mohou mít s sebou oblíbenou hračku a pracujeme s ní –  s panenkou, medvědem… Můj syn jednou použil dvouhlavého draka (nevěděla jsem, na kterou hlavu ťukat dřív… ). Děti to mají hodně rychlé – často stačí 20-30 minut a je po problému.

Léčivé bývá už jen to, když se maminka či táta vžije do situace (a kůže) dítěte a na některé věci přijde sám, i bez pomoci terapeuta. 🙂  Co to znamená? Mamčo, taťko, na kolena a projděte byt s pohledem z této výšky, sedněte si na židli svého dítěte a lehněte si do jeho postýlky.Jak se mu žije ve Vaší rodině?

 

A to nejlepší na konec: Podívejte se maminko z této role či pozice na sebe, na maminku. Jak se maminka chová, co říká… A taťko, Vy se podívejte na sebe.

 

Chcete-li ještě vyšší level, zahrajte si o víkendu hru Rodina naruby. Ta se hraje tak, že si vyměníte role. To znamená, že maminka je třeba synem, taťka dcerou, syn je maminkou a dcera je tatínkem… Prostě se prohodí role v rodině. A hraje se to celý den. Pokud je vás víc, přidejte babičku, prohoďte role dětí… Je to velká legrace a zároveń se spoustu věcí naučíte, protože děti Vás předvedou nelítostně. Zároveń ale uvidí, jak se chovají ony. Všichni se podíváte pravdě do očí. Buďte laskaví, k sobě, i k dětem. 🙂

 

Ale zpět k terapiím. Může se stát, že se vynoří opravdu velké nepříjemné emoce, ale nepohodlí bývá maximálně v délce 1-2 minut, po zpracování příčiny a uvolnění emocí je úleva trvalá! NOVINKA: Dnes je emoční nepohodlí žřídka. Vyhneme se tomu použitím technik NLP (Neuro-lingvistického programování).

 

 

Přestože nechcete, případně nemůžete (třeba díky velkému emočnímu náboji) o svém problému, zážitku či bolestné vzpomínce hovořit, můžeme ji zpracovat i v tomto případě!

 

 

 

Ve většině případů stačí k vyřešení potíží jediná terapie, u složitějších problémů (a také díky nadšení klientů po terapii) lze v terapiích návazně pokračovat či je využít na další témata.

 

Na co vše lze EFT použít

 

– k odstranění strachů, smutku, vzteku i jiných nepříjemných emocí

– na zvýšení sebevědomí

– ke zbavení se žárlivosti

– k odstranění bolestí, např. zad, hlavy, nohou..

– k odstranění fobií – z pavouků, hadů, social. fobií atd.

– ke zklidnění, uvolnění nervozity a trémy – výborné před maturitou či zkouškami

– k odstranění únavy, stresu a vyčerpání

– při problémech s dýcháním

– na ekzémy a alergie

– k hubnutí, úpravě váhy

– výborné při šikaně a problémech se sebevědomím

– k odstranění pomočování a jiných potíží u dětí

– při problémech s učením a tak dále….

 

 

 

EFT terapie

 

Konzultace s EFT probíhají v mé kanceláři v centru Prahy, v blízkosti Václavského náměstí. Po domluvě je možné navštívit Vás a sezení provést v místě dle Vašich požadavků.

 

Přestože není nezbytně nutné osobní setkání – terapie lze provádět i na dálku po Skype či telefonu, upřednostňuji alespoň na prvním sezení osobní setkání.

 

Pro děti je obecně vhodnější osobní kontakt. Nejdříve pracuji s rodičem, často je to dostačující.

 

Na sezení využívám v případě potřeby také další techniky, tak, aby došlo k úplnému odstranění problému, maximálnímu výsledku a hlavně spokojenosti klienta. Děti EFT milují.

 

Objednejte se na telefonu +420 739 510 413 nebo e-mailem na Helenakratka@seznam.cz.

 

Těším se na Vás.

Helena

Po terapii se budete cítit fantasticky! Děti budou veselejší, klidnější a otevřenější.