EFT přednášky a akce s Helenou

Pojďme pomocí EFT udělat z nešťastných žen ženy šťastné!

 

Přednášky a akce 2018
Mé přednášky jsou odpočinkové a zároveň interaktivní a intenzivní, tzn. že jste zapojeni do dění. Pokud chcete, provádíte přímo se mnou na místě EFT, případně i jiné vybrané techniky a často si odstraníte spoustu svých potíží už během přednášky. Domů budete odcházet s pocitem pochopení spousty věcí, lehkostí bytí a pocitem úlevy .

 

 

Zrození podnikavé a úspěšné ženy

Akce na podporu a rozvoj podnikání žen

Intenzivní život měnící workshop s technikou EFT pro všechny ženy, kterým se nedaří tak, jak by chtěly.

Spousta žen chce podnikat, ale má strach a nevěří, že se tím, co milují, uživí. Nebo dokonce už podnikají a něco tvoří, ale nedaří se jim, protože hluboko v sobě mají pocit, že nejsou dost dobré, že to, co vytváří nemá žádnou cenu.

Na tomto intenzivním pracovním workshopu odstraníme strach začít, zpracujeme vaše selhání, pocity nedostatečnosti, nejistoty, strach, že se nebude dařit, strach, že se bude dařit (ano, čtete dobře, je to oblíbený strach, pod ním bývá schován strach, že to nezvládnu) :-), to že si neumíte říct o peníze a další „věci“, které vás omezují…

Podíváme se na to, co je důležité a jak je možné, že neúspěch neexistuje.

Jako bonus přidám tipy, triky a techniky na práci doma. Využívat budeme techniky EFT, NLP a další z celkem 23 leté praxe lektorky v oblasti práce se ženami.

 

Máme omezený počet míst, přihlašte se předem.

Datum konání:  4.5. 2019 od 10,00 do 17,30 hodin, místo konání Klimentská 1443/50, Praha 1

Cena: 3200 Kč NEBO na Fb Svět šťastných žen dejte LIKE a nasdílejte tuto akci, aby se o ní dozvědělo co nejvíce žen a máte to za 1500,- Kč.

A pozor, máme pouze 20 míst.

 

 

Ochutnávka EFT – na téma Sebevědomí ženy

Interaktivní workshop pro všechny ženy, které chtějí skoncovat s negativními pocity – sebenenávistí, sebelítostí, sebekritikou, pocitem viny, odporem sama k sobě atd. Uděláte první krůčky na cestě k tomu mít se ráda a dostanete se do pohody. Pojďme udělat z nešťastných žen ženy šťastné. Přiveďte i kamarádku, jste srdečně zvány.

Používat budeme pouze metodu EFT.

Datum konání: . 2019 od 18,00 – 20,00 hodin,

adresa: Praha 1, Klimentská 1443/50, vchod z ulice Helmovy

Vstupné: 299,- Kč

 

 

Jak uzavřít mír se svou minulostí aneb vyléčené vzpomínky nebolí

Tématem přednášky je přijetí a vyléčení naší minulosti. Protože přestože události dávno odvál čas, bolestné vzpomínky na nás mají vliv i dnes. Ukážeme si, co se s tím dá dělat a změníte pohled na vlastní minulost. Máte-li za sebou nepříjemné zážitky a vzpomínky, je tato přednáška určena právě vám. Ani nevíte, jak moc vás brzdí. Přijďte se s nimi vypořádat s lehkostí … a budete mít krásnější život. Chcete-li někomu pomoct vypořádat se s minulostí, přiveďte jej. Těším se na vás.

Techniky EFT a NLP a další..

Datum konání:  2019 od 18-20,00 hodin, Praha 1, Klimentská 1443/50

Vstupné:199 Kč

Přihlašte se prosím předem

 

 

 

Jak se zbavit strachu, obav a úzkostí aneb vesele do budoucnosti!

Trápí Vás strach z budoucnosti nebo máte strach o práci? Možná máte jen obavy a možná trpíte velkou úzkostí. Děsí Vás změna  a tak raději nic neměníte…Přijďte na přednášku a uvidíte, jak se těchto nepříjemných emocí zbavit. Některých strachů, obav či úzkostí se zbavíte hned a pokud máte hluboké strachy či fobie, domluvíme si osobní schůzku a podíváme se jim na zoubek a odstraníme je. Technik je mnoho a výsledky vás potěší.

Datum:  2019, 18.00- 20,00 hod

Místo konání: Praha 1, Klimentská 1443/50

Vstupné 199 Kč

Přihlašte se prosím předem

 

 

 

 

Pomalé krůčky ke změně aneb Jak a čím začít

Jaký život opravdu chci? Vím to?

Co kdyby bylo opravdu možné změnit cokoliv, co se mi nelíbí a postupem času žít opravdu podle svých představ, ne představ někoho jiného?

Přijďte nabrat chuť a energii ke krásným změnám ve vašem životě. Odblokujeme Vaše strachy a nedůvěru, posílíme chuť a motivaci, stanovíme čím začít a „nabijete“ se lehkostí a důvěrou, že to zvládnete. Získáte podporu a vědomí, že nejste sami a že měnit si život k lepšímu je vlastně jednoduché a zábavné.

Rychlost a velikost změn bude záviset čistě na Vás. Zjistíte, jak jít krůček po krůčku, tak, aby jste si to dokonce i užívali, za svými sny.

Přineste si zápisník/deník.

Datum: termín připravujeme 2019,  18.00-19,30 hod. Praha 1

Vstupné 199 Kč

Přihlašte se prosím předem.

 

Sem pošlete přihlášku: Helenakratka@seznam.cz

Volat můžete: +420 739 510 413

V Lysé nad Labem jsou přednášky zdarma, platí se pouze za vstup do herničky přímo Fajn Klubu symbolický poplatek 35 Kč

 

Místo konání je vždy uvedeno u konkrétní přednášky.

 

Co právě teď řešíte Vy sama nebo Vaše kamarádky? Napište mi a pokud udělám na Vaše téma přednášku, máte na ni vstup zdarma. .-)