Přednášky s Helenou

Pojďme udělat z nešťastných žen ženy šťastné!

 

Přednášky 2017
Mé přednášky jsou odpočinkové a zároveň interaktivní a intenzivní, tzn. že jste zapojeni do dění. Pokud chcete, provádíte přímo se mnou na místě vybrané techniky a často si odstraníte své potíže už během přednášky. Domů budete odcházet s pocitem pochopení spousty věcí, lehkostí bytí a pocitem úlevy .

 

 

Mám se ráda aneb návod na sebevědomou a šťastnou ženu

Interaktivní workshop pro všechny ženy, které chtějí skoncovat s negativními pocity – sebenenávistí, sebelítostí, sebekritikou, pocitem viny, odporem sama k sobě atd. Naučíte se mít se ráda a být v pohodě. Uděláme z nešťastných žen ženy šťastné. Přiveďte i kamarádku, jste srdečně zvány.

Datum konání: 23.března 2017 od 17 hodin, nově ve Fajn Klubu v Lysé nad Labem

Vstupné: Tato přednáška a veškeré změny jsou zdarma, platí se jen vstup do herničky Fajn Klubu ve výši 35 Kč  :-)

 

 

 

Jak se zbavit pocitu ‚nejsem dost dobrá‘ aneb

zrození podnikavé a sebevědomé ženy

Intenzivní život měnící workshop pro všechny ženy, kterým se nedaří tak, jak by chtěly, případně chtějí podnikat nebo něco tvořit, ale mají pocit, že nejsou dost dobré, že jejich práce/tvorba nemá žádnou cenu (nebo je trápí jiné obavy).

Na tomto intenzivním pracovním workshopu odstraníme strach začít, zpracujeme vaše selhání, pocity nedostatečnosti, nejistoty, strach, že se nebude dařit, strach, že se bude dařit (ano, čtete dobře, je to oblíbený strach, pod ním bývá schován strach, že to nezvládnu) :-), strach říct si o peníze a další „věci“, které vás omezují…

Podíváme se na to, co je důležité a jak je možné, že neúspěch neexistuje.

Jako bonus přidám tipy, triky a techniky na práci doma. Využívat budeme techniky EFT, NLP a další z celkem 23 leté praxe lektorky v oblasti práce se ženami.

Máme omezený počet míst, přihlašte se předem.

Datum konání: 24.března 2017 od 14 do 18 hodin, místo konání Kozí 12, Praha 1

Cena je 2200 Kč, ale pokud přejdete na Facebook Svět šťastných žen a nasdílíte akci, aby se o ní dozvědělo co nejvíce žen, máte to za 1499 Kč.

 

 

Jak uzavřít mír se svou minulostí aneb vyléčené vzpomínky nebolí

Tématem přednášky je přijetí a vyléčení naší minulosti. Protože přestože události dávno odvál čas, bolestné vzpomínky na nás mají vliv i dnes. Ukážeme si, co se s tím dá dělat a změníte pohled na vlastní minulost. Máte-li za sebou nepříjemné zážitky a vzpomínky, je tato přednáška určena právě vám. Ani nevíte, jak moc vás brzdí. Přijďte se s nimi vypořádat s lehkostí … a budete mít krásnější život. Chcete-li někomu pomoct vypořádat se s minulostí, přiveďte jej. Těším se na vás.

Datum konání:  6.dubna 2017 od 18-19,30 hodin, Praha 1

Vstupné:199 Kč

Přihlašte se prosím předem

 

 

Jak se zbavit strachu, obav a úzkostí aneb vesele do budoucnosti!

Trápí Vás strach z budoucnosti nebo máte strach o práci? Možná máte jen obavy a možná trpíte velkou úzkostí. Děsí Vás změna  a tak raději nic neměníte…Přijďte na přednášku a uvidíte, jak se těchto nepříjemných emocí zbavit. Některých strachů, obav či úzkostí se zbavíte hned a pokud máte hluboké strachy či fobie, domluvíme si osobní schůzku a podíváme se jim na zoubek a odstraníme je. Technik je mnoho a výsledky vás potěší.

Datum: 20.dubna 2017, 18.00-19,30 hod Praha 1

Vstupné 199 Kč

Přihlašte se prosím předem

 

 

 

Pomalé krůčky ke změně aneb Jak a čím začít

 

Jaký život opravdu chci? Vím to?

Co kdyby bylo opravdu možné změnit cokoliv, co se mi nelíbí a postupem času žít opravdu podle svých představ, ne představ někoho jiného?

Přijďte nabrat chuť a energii ke krásným změnám ve vašem životě. Odblokujeme Vaše strachy a nedůvěru, posílíme chuť a motivaci, stanovíme čím začít a „nabijete“ se lehkostí a důvěrou, že to zvládnete. Získáte podporu a vědomí, že nejste sami a že měnit si život k lepšímu je vlastně jednoduché a zábavné.

Rychlost a velikost změn bude záviset čistě na Vás. Zjistíte, jak jít krůček po krůčku, tak, aby jste si to dokonce i užívali, za svými sny.

Přineste si zápisník/deník.

Datum: 4.května 2017,  18.00-19,30 hod. Praha 1

Vstupné 199 Kč

Přihlašte se prosím předem

 

 

 

Prosím přihlašte se předem na emailu: Helenakratka@seznam.cz

Některé přednášky jsou zdarma, některé placené.

Cena za 1 přednášku v Praze (pokud není uvedena přímo u přednášky jiná cena) je 199 Kč,

V Lysé nad Labem jsou přednášky zdarma, platí se pouze za vstup do herničky přímo Klubu Fajn symbolický poplatek 35 Kč

 

 

Místo konání je vždy uvedeno u konkrétní přednášky.

Máte zajímavý tip na téma přednášky, které by vás zajímalo? Napište mi jej, ráda udělám přednášku na vaše téma.

Co právě teď řešíte vy nebo kamarádky?