Jak správně ťukat EFT

EFT změní Váš život- budete se zase smát a mít jiskru v oku.

Zaměříme se na získání a stabilizaci Vašeho krásného pocitu ze sebe samé.

Vyhledáme a především odstraníme přesvědčení, která Vás brzdí a omezují.

To by mohlo být zajímavé, že?

A taky že bude!

„Díky EFT jsem si prohloubila sebevědomí a hned tak něco mě nerozhází. Nemám o sobě pochybnosti, cítím jistotu a vím, že má práce má hodnotu. Nedovolím, aby se ke mně někdo choval tak, jak se mi nelíbí. A když to někdo zkusí- tak se láskyplně a klidně ozvu. EFT je prostě pecka!! Přijďte se ho taky naučit a uvidíte sami. Dnes vím, že zvládnu cokoliv- když budu chtít. Je to perfektní pocit!“ Helena

Co Vám přinese technika EFT?

 

Těžko říct takhle obecně, ale zjednodušeně lze říct, že to, co sami budete chtít. Někoho trápí nízké sebevědomí a tak bude pracovat a používat tuto techniku především na zvýšení – já raději říkám prohloubení sebevědomí. Někdo potřebuje zhubnout a tak bude stejnou technikou zpracovávat trošku jiná přesvědčení a bude mít jiné nastavení problému, ale ťukat bude na stejná místa. Vše se tady naučíte. Rozhodující zkrátka je to, co Vy sami chcete dosáhnout.

 

Například Vám EFT přinese konec všech úzkostí, obav i strachů, a také klid a úlevu, které pocítíte, když pustíte strachy ze selhání, z budoucnosti či čehokoliv jiného. Po uvolnění omezujících a stresujících emocí zákonitě přijde klid a čistá mysl, což je nejlepší stav, pro vyřešení jakéhokoliv problému!

 

Pokud máte pocit, že je toho na Vás v životě nějak moc, že už takhle nemůžete dál, a nevíte co dělat, nebo Vás svazuje a omezuje strach, bezmoc či zoufalství, pak jste tady správně a EFT Vám může významně pomoct. (EFT- Emotion freedom techniques).

 

Podrobněji k EFT

Jsou to velmi účinné a rychlé techniky, které se během jednoho dne zvládnete naučit tak, že je budete umět použít vždy a všude. Pouze ťukáte na tělo, na kurzu se naučíte kam přesně.

 

Metoda je opravdu jednoduchá, jen je třeba znát a dodržovat určitá pravidla, která nevyčtete z knih. Je to stejné jako s autoškolou – sledovat video o jízdě autem na youtube je fajn, ale sedět v něm  a opravdu řídit je trošku jiná „jízda“.

 

Na tomto semináři se EFT naučíte tak, abyste byla schopná pomoci sama sobě okamžitě, kdykoliv a kdekoliv v případě potřeby.

 

Po absolvování semináře budete schopná udělat věci, které až do teď prostě nešly. Jaké? Třeba se seznámit, protože se zbavíte nervozity a budete v pohodě mluvit s kýmkoliv, dáte výpověď v práci, kde jste nespokojena, protože si začnete vážit sama sebe, nebo naopak dokážete požádat o práci, na jakou jste si dřív netroufla…. Oťukat se dá i hubnutí a celý nový život.

 

Nebo si s EFT odstraníte omezující a blokující přesvědčení o sobě, o mužích atd.

 

Naučím Vás, jak konkrétně aplikovat EFT při jakýchkoliv problémech. Jak uchopit a zpracovat cokoliv, protože vše, co má rozhodující vliv na Váš život, je ve Vaší hlavě.

 

Ptáte se: Potřebuju EFT ?

 

Odpověď zní ANO, pokud chcete:

 

- lepší/ větší/ hlubší sebevědomí (naučíme se spoustu triků a oťukáme co bude potřeba), výsledkem bude hluboký a podložený pocit/vědomí, že jste úžasný člověk a máte hodnotu

- zhubnout nebo upravit váhu (směrem nahoru či dolu, jak potřebujete)

pohnout se dál v životě nebo máte pocit, že jste zaseklí

– pokud chcete otěhotnět

– pokud máte strach či obavy týkající se porodu a mít porod v klidu

–  mít láskyplný vztah

být spokojená v práci

– mít klid a víc peněz

– zbavit se vzteku- na šéfa, otce, mámu, děti nebo manžela, … celý svět… chcete být v klidu

– opět zažít pocit, že Jsem důležitá

- uvolnit omezující emoce – bezmoc, zoufalství, smutek, lítost

odstraňovat závislosti, kouření, přejídání….

– s EFT se dají odstranit bolesti, případně jiné zdravotní potíže

– a miliony jiných věcí

 

Přijďte vymést pavučiny svých nepříjemných emocí a omezujících  přesvědčení… to nemůžu…to nezvládnu.. nejsem dost dobrá…nikdo mě nemá rád… život je těžký… Vím, že je máte a škodí Vám!!

pavučina-přesvědčeníEFT

A co se bude dít na kurzu EFT?

Naučíte se základy EFT tak, že se po absolvování kurzu dokážete kdykoliv a sami zbavit nepříjemných emocí – takže skoncujete se vztekem, strachem, pocitem bezmoci, beznaděje, zklamání či selhání a třeba i žárlivostí, kdykoliv se i v budoucnosti objeví. Protože přece jen žijeme a život přináší různé situace a je třeba být připraven. Zároveň díky EFT budete v budoucnu v klidu, se zvládnutými emocemi.

 

Už na kurzu se zbavíte některých omezujících přesvědčení (nejdřív jen pár, kurz trvá jen jeden den, ale ostatní uděláte sami doma). Vezmete život do svých rukou (budete-li chtít), zbavíte se strachu ze zodpovědnosti, z budoucnosti, ale také neurčitých obav či nepříjemných pocitů. Také uslyšíte zkušenosti lidí, kteří se stejně jako Vy třeba setkají s EFT poprvé. Uvidíte na vlastní oči výsledky přímo na místě a především zažijete ty změny a obrovskou úlevu a pokroky sami na sobě.

 

Nechci, abyste si mysleli, že bude všechno jinak okamžitě, jako lusknutím prstů. Nějakou práci Vám to určitě dá, nevyřešíme všechno na jeden den. Ale až se třeba půl roku nebo rok po kurzu budete dívat zpět, uvědomíte si, jakého pokroku jste dosáhl/a a co všechno je jinak.

 

Po kurzu EFT budete vědět, co máte dělat v konkrétních situacích, jak řešit své potíže, budete mít vyšší/hlubší sebevědomí a hlavně Vás vyťukneme tak, že si budete jistý/á, že můžete zvládnout vše, po čem toužíte.

 

Zbavíte se omezujících přesvědčení typu: To nezvládnu, nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád atd. Čemu věříte, to „vysíláte“ a to se Vám v životě plní! Oťukáme Vás tak, že budete vědět a opravdu věřit tomu, že máte hodnotu a jste skvělí.

 

Ještě více konkrétně?

V teoretické části se dozvíte jak vznikají problémy a blokace v hlavě, jak je možné, že stačí ťukat si na tělo a zbavíte se třeba letitých bolestí hlavy a zad či žaludečních vředů. V praktické části se naučíte konkrétní postupy a rovnou odstraníme některé Vaše potíže. A Vy zase budete zářit jako za mlada!!

 

Kdybyste měla jistotu, že EFT opravdu funguje, přišla byste?

Tak přijďte, těším se na Vás. EFT Vás překvapí a osloví.

Datum konání: 1. prosince 2018 od 10,00 -17,30 hod. 

Místo konání: Praha

Cena: 2300,- Kč

Na místě bude k dostání voda, káva a čaj. V průběhu semináře bude také pauza na oběd.

A abych nezapomněla – po semináři máte po neomezeně dlouhou dobu telefonické poradenství k EFT zdarma.

 

Přihlášky a dotazy ohledně semináře prosím zasílejte na email Helenakratka@seznam.cz nebo zavolejte na telefon +420 739 510 413.

Lektor: Helena Krátká, certifikovaný kouč a terapeut EFT & NLP, lektor EFT cz AAMET

P.S: Pokud máte zájem o uspořádání semináře ve Vašem městě či oblíbeném centru, kontaktujte mne, ráda přijedu. :-)