Naučte se EFT

Protože EFT změní Váš život- budete se zase smát a zářit!

Zaměříme se na prohloubení a stabilizaci Vašeho sebevědomí

Vyhledáme a především odstraníme přesvědčení, která Vás brzdí a omezují

„Jako maminka pěti dětí a samoživitelka jsem to neměla jednoduché. Odešla jsem od manžela a rozvedla se. Měla jsem strach z budoucnosti, nevěřila si a cítila bezmoc. Strach mě paralyzoval. Jen díky EFT jsem se dokázala osamostatnit, odejít i s dětmi a především se o všechno postarat sama. Kdo se rozváděl nebo rozvádí, ví, jaký stres k rozvodu a soudům patří. Já jsem to všechno zvládla díky EFT a dokonce se raduji ze života! I Vy to dokážete. Nemusíte si platit terapie a léta někam docházet, přijďte se naučit EFT a uvidíte a především zažijete změny. Dnes vím, že zvládnu cokoliv- když budu chtít. Tomu se říká lehkost bytí.Je to fascinující!“ Helena

Co Vám přinese technika EFT?

Těžko říct takhle obecně, ale zjednodušeně lze říct, že to, co sami budete chtít. Někoho trápí nízké sebevědomí a tak bude pracovat a používat tuto techniku především na zvýšení (já raději říkám prohloubení) sebevědomí. Někdo ale potřebuje zhubnout a tak bude stejnou technikou zpracovávat trošku jiná přesvědčení a bude mít jiné nastavení problému, ale ťukat bude na stejná místa. Vše se tady naučíte. Rozhodující zkrátka je to, co Vy sami chcete dosáhnout.

Například Vám EFT přinese konec všech úzkostí, obav i strachů, a také klid a úlevu, které pocítíte, když pustíte strachy ze selhání, z budoucnosti či čehokoliv jiného. Po uvolnění omezujících a stresujících emocí zákonitě přijde klid a čistá mysl, což je nejlepší stav, pro vyřešení jakéhokoliv problému!

Pokud máte pocit, že je toho na Vás v životě nějak moc, že už takhle nemůžete dál, a nevíte co dělat, nebo Vás svazuje a omezuje strach, bezmoc či zoufalství, pak jste tady správně a EFT Vám může významně pomoct. (EFT- Emotion freedom techniques).

 

Podrobněji k EFT

Jsou to velmi účinné a rychlé techniky, které se během jednoho dne zvládnete naučit tak, že je budete umět použít vždy a všude.  Metoda je opravdu jednoduchá, jen je třeba znát a dodržovat určitá pravidla, která nevyčtete z knih. Je to stejné jako s autoškolou – sledovat video o jízdě autem na youtube je fajn, ale sedět v něm  a opravdu řídit je trošku jiná „káva“.

Na tomto semináři se EFT naučíte tak, abyste byla schopná pomoci sama sobě okamžitě, kdykoliv a kdekoliv v případě potřeby. Po absolvování semináře budete schopná udělat věci, které až do teď prostě nešly. Jaké? Třeba se seznámit, protože se zbavíte nervozity a budete v pohodě mluvit s kýmkoliv, dáte výpověď v práci, kde jste nespokojena, protože si začnete vážit sama sebe, nebo naopak dokážete požádat o práci, na jakou jste si dřív netroufla…. Oťukat se dá i hubnutí a celý nový život.

Nebo si s EFT odstraníte omezující a blokující přesvědčení o sobě, o mužích atd.

Naučím Vás, jak konkrétně aplikovat EFT při jakýchkoliv problémech. Jak uchopit a zpracovat cokoliv, protože vše, co má rozhodující vliv na Váš život, je ve Vaší hlavě.

 

Co všechno jde řešit s EFT ?

– můžete si „zvýšit“ sebevědomí (naučíme se spoustu triků a oťukáme co bude potřeba), výsledkem bude hluboký a podložený pocit/vědomí, že jste úžasný člověk a máte hodnotu

– úprava váhy směrem nahoru či dolu, jak potřebujete

– když máte pocit, že jste zaseklí a nějak se nemůžete pohnout dál v životě

– když nemůžete otěhotnět

– když máte strach či obavy týkající se porodu

– pokud máte problémy ve vztahu

– řešíte nespokojenost v práci

– máte finanční potíže

– vzteky- na šéfa, otce, mámu, děti nebo manžela, … celý svět…

– pokud máte pocit, že jste zbytečná a nic nedokážete

– jakékoliv omezující emoce – bezmoc, zoufalství, smutek, lítost

– odstraňovat závislosti, kouření, přejídání….

– EFT se dá se použít také k odstranění bolestí, případně jiných zdravotních potíží

– miliony jiných věcí

 

Přijďte vymést pavučiny svých nepříjemných emocí a omezujících  přesvědčení… to nemůžu…to nezvládnu.. nejsem dost dobrá…nikdo mě nemá rád… život je těžký… Máte taky pavučinky?

pavučina-přesvědčeníEFT

A co se bude dít na kurzu EFT?

Naučíte se základy EFT tak, že se po absolvování kurzu dokážete kdykoliv a sami zbavit nepříjemných emocí – takže skoncujete se vztekem, strachem, pocitem bezmoci, beznaděje, zklamání či selhání a třeba i žárlivostí, kdykoliv se i v budoucnosti objeví. Protože přece jen žijeme a život přináší různé situace a je třeba být připraven. Zároveň ale díky EFT nebudete v budoucnu tolik ve stresu a vláčeni emocemi. Pochopitelně je budete prožívat i nadále, ale nebudou Vás ovládat.

Už na kurzu se zbavíte některých omezujících přesvědčení (nejdřív jen pár, kurz trvá jen jeden den, ale ostatní uděláte sami doma). Vezmete život do svých rukou (budete-li chtít), zbavíte se strachu ze zodpovědnosti, z budoucnosti, ale také neurčitých obav či nepříjemných pocitů. Také uslyšíte zkušenosti lidí, kteří se stejně jako Vy třeba setkají s EFT poprvé. Uvidíte na vlastní oči výsledky přímo na místě a především zažijete ty změny a obrovskou úlevu a pokroky sami na sobě.

Nechci, abyste si mysleli, že bude všechno jinak okamžitě, jako lusknutím prstů. Nějakou práci Vám to určitě dá, nevyřešíme všechno na jeden den. Ale až se třeba půl roku nebo rok po kurzu budete dívat zpět, uvědomíte si, jakého pokroku jste dosáhl/a a co všechno je jinak.

Po kurzu EFT budete vědět, co máte dělat v konkrétních situacích, jak řešit své potíže, budete mít vyšší/hlubší sebevědomí a hlavně Vás vyťukneme tak, že si budete jistý/á, že můžete zvládnout vše, po čem toužíte.

Zbavíte se omezujících přesvědčení typu: To nezvládnu, nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád atd. Čemu věříte, to „vysíláte“ a to se Vám v životě plní! Oťukáme Vás tak, že budete vědět a opravdu věřit tomu, že máte hodnotu a jste skvělí.

 

Ještě více konkrétně?

V teoretické části se dozvíte jak vznikají problémy a blokace v hlavě, jak je možné, že stačí ťukat si na tělo a zbavíte se třeba letitých bolestí hlavy a zad či žaludečních vředů. V praktické části se naučíte konkrétní postupy a rovnou odstraníme některé Vaše potíže. A Vy zase budete zářit jako za mlada!!

mozek-co_vysílám

EFT dělá s lidmi divy

Kdybyste měla jistotu, že EFT opravdu funguje, přišla byste?

Tak přijďte, těším se na Vás! EFT Vás překvapí a osloví.

Datum konání:  25.června 2016 od 9,30 -17,00 hod. 

Místo konání: Praha 1

Cena: 1700,- Kč  za osobu/ 3200,- Kč za 2 osoby

Na místě bude k dostání voda, káva a čaj. V průběhu semináře bude také pauza na oběd.

Přihlášky a dotazy ohledně semináře prosím zasílejte na email Helenakratka@seznam.cz nebo mne kontaktujte osobně na telefonu +420 739 510 413.

Lektor: Helena Krátká, certifikovaný kouč a terapeut EFT & NLP, lektor EFT cz AAMET